Бібліотека Менської районної гімназіїВівторок, 07.05.2024, 22:36

Головна | Новини | Реєстрація | Вхід

Програма "ШКІЛЬНИЙ  ПІДРУЧНИК"
3 вересня 2013 року
гімназійна бібліотека розпочала свою роботу в Єдиній системі централізованого обліку підручників за комп'ютерною програмою "ШКІЛЬНИЙ ПІДРУЧНИК"

14 жовтня 2013 року
до дня українського козацтва в бібліотеці було організовано відкритий перегляд літератури "Козацькими шляхами", де читачі могли ознайомитися з історією виникнення козаччини та з видатними постатями тієї доби.

9 листопада 2013 року
"День української писемності та мови"

Єдиний скарб у тебе - рідна мова,
Заклятий для сусіднього хижатцтва.
Вона твого життя міцна основа,
Певніша над усі скарби й багатства.
П.Куліш

Мова - найбільший скарб будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народу душу і водночас формуючи її.
До цієї дати у нашій бібліотеці діяла виставка літератури "Барви нашого слова", де можна було знайти прозу, вірші, вислови відомих людей про мову. Підібрано цікавий матеріал для позакласних заходів, тематичних вечорів, вікторин, конкурсів.

14 листопада 2013 року
"Андрій Малишко - сурмач боротьби і перемоги" - викладка художньої літератури. Знайомство читачів з творчістю письменника

24 листопада 2013 року
"День пам'яті жертв голодомору". Всеукраїнська акція "Засвіти свічку". Традиційно в кінці листопада прогресивне людство вшановує пам'ять жертв страшної трагедії в Україні. Вісімдесят років віддаляє нас від однієї з найбільших трагедій в історії України, та всього людства - голодомору 1932-33 років, який має всі ознаки геноциду проти українського народу. Пам'ять невинних жертв вшановують в усіх містах України. В цей день відбувається низка меморіальних заходів, приурочених "Дню пам'яті жертв голодоморів".
Наша бібліотека взяла участь у Всеукраїнській акції "Засвіти свічку" і представила до уваги читачів художні та відео матеріали, що мали на меті застерегти людство від повторення таких трагедій.

3 грудня 2013 року
"290 річниця  з дня народження Г.Сковороди" - викладки літератури, де учні мали змогу ознайомитися з дитячими та творчими роками письменника.

12 грудня 2013 року
з учнями 3-а класу був проведений бібліотечний урок "Періодичні видання для молодших школярів". Учні познайомились з різними видами періодики, мали змогу почитати їх та взяти на свій формуляр.

22 грудня 2013 року
У нашу бібліотеку завітали наймолодші читачі - учні 1-б класу. Діти познайомились з бібліотекою, тепер вони більше дізналися про бібліотечні правила і правила поводження з книгами. Наші першокласники побачили, як відбуається видача та повернення бібліотечних книг, навіть трохи пограли.

Наші плани:

Хай Новий рік з добром прийде,
Здоров’я, успіх принесе,
Різдво з колядою нехай завітає,
І щастя безмежним благословляє!
Хай щастить у добрих справах
І працюється на славу,
В Новий рік здійсняться мрії
Втіляться в життя надії!
Нехай небо посміхнеться
І завжди все удається
З Новим роком! В добрий час!
Із Різдвом вітаєм Вас!

Грудень-січень: Підготовка до Новорічних свят: Новий рік, колядки, щедрівки, СТАРИЙ НОВИЙ РІК (допомога вчителям у підборі і проведенні ранків-свят, дітям - вірші, пісні)

Січень: День відкритих дверей (8 січня з 10 до 12 год.

19 січня - Хрещення Господнє (вірші, до свята (заходьте, вибирайте, переглядайте)
             20-21 січня - День виробу. Вчимося вирізати витинанки (витинанка до року Коня)

Лютий: 14 лютого - День святого Валентина (вітання, історія виникнення свята)

Пускай прекрасным этим днем,
Приятно будоража кровь,
Чудесным легким ветерком
В жизнь навсегда войдет любовь

Святого Валентина час
Сегодня на земле пробил.
Пускай цветет любовь у нас,
Чтоб каждый ближнего любил.

15 лютого - СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ

БЕРЕЗЕНЬ - "ШЕВЧЕНКОВІ - 200"

«  Травень 2024  »